Ak ste nikdy nevyskúšali našu univerzitu na zlepšenie života, vzťahov a príjmov o 40%, potom Vás čaká úžasné prekvapenie.

Väčšina ľudí si hovorí, že najlepšie sa naučia v praxi. Áno, ale prečo čakať na náhodné lekcie od života? Prečo sa aktívne nespojiť s ľuďmi, ktorí majú bohaté skúsenosti?

Vážení priatelia, 

ak ste ako väčšina ľudí vo Vašom obore, tak pravdepodobne prechádzate rovnakými školeniami od svojich lídrov/manažérov.

Veríme, že  tie školenia sú určite dobré riešenia. Určite Vám má čo odovzdať Váš skúsený líder, ktorý je v obore už nejaký čas.

ALE! Je tu jeden obrovský problém....

Prečo je niekto lepší a niekto horší, keď získava rovnaké informácie? Prečo sa Vám nedarí tak ako jemu?

Viete o čom hovorím? 

Snažíte sa, robíte to čo Vám hovorí. Neustále Vám opakuje, že máte pokračovať a robiť to a hento. No pri tom iba strácate čas, peniaze, náladu, sebavedomie, nahlodávajú sa Vám vzťahy atď... Nakoniec sa vzdáte a potom zase stretnete niekoho komu sa darí a zase vstúpite do toho istého kolotoča.

A to je dostatok dôvodov na to, aby ste vešali hlavu, alebo to zase vzdali. 

Ale počkajte! Nemusí to tak byť...

Namiesto toho, aby ste robili štýlom "pokus - omyl" a stále hľadali riešenia, predstavte si, že by ste dokázali žiť profesionálny a osobný život v harmónii, spokojný, šťastný, vyrovnaný, s vysokým príjmom. Išlo by Vám to jednoduchšie, lepšie a hlavne by ste mali svoju spokojnosť, vzťahy, zdravie a zarábali ste! Zaujímalo by Vás to?

Tu je 5 dôvodov prečo Univerzita Vytvárame Bohatstvo je pre Vás to správne riešenie na Vašu kariéru

 • Dôvod číslo 1 - Pevný stavebný základ - ZDRAVIE
  Získate prednášky a školenia o zdravom životnom štýle. Bez zdravia nie je možné si nič v živote vychutnať a žiť šťastne a naplno. Zdravie je najdôležitejšie bohatstvo, ktoré máme.
 • Dôvod číslo 2 - Nastavenie mysle a psychiky - MINDSET
  Naučíte sa ako získavať klientov a budovať svoju databázu. Ukážeme si ako pracovať s teplými, zohriatými a studenými kontaktmi.
 • Dôvod číslo 3 - Ako rozumieť sebe a vychádzať dobre s druhými - VZŤAHY a SRDCE
  Byť sám sa nevypláca. Človek je spoločenská bytosť a žije šťastnejšie v skupine, v kooperácii s druhými ľuďmi. Ako sa vysporiadať s ťažkými životnými situáciami.
 • Dôvod číslo 4 - Budovanie sebadôvery je nevyhnutné - DUŠA
  Vedieť prečo som tu? Aké je moje poslanie? Filozofickejšie témy, ktoré idú do hĺbky ľudskej podstaty. Uvedomením si seba, svojej hodnoty môžeme žiť naplnený život.
 • Dôvod číslo 5 - Bez peňazí sa všetko zhoršuje až pokazí - MAJETOK a PENIAZE
  Pomôžeme Vám ako myslieť o peniazoch, práci a podnikaní. Ako správne hospodáriť so svojimi peniazmi. Ďalej sa dozviete ovýznamných stratégiách a taktikách v podnikaní, marketingu, predaji a líderstve. Témy ako komunikovať, ako budovať a viesť tímy.

Ďalšie dôvody môžete nájsť aj v recenziách od ľudí, ktorí už sú zapojení v univerzite.

Môžete vidieť, že máme pre Vás niekoľko dôvodov ako vyriešiť problémy v živote, vzťahoch a podnikaní, s ktorým sa stretávate už niekoľký krát. A to je dôvod, prečo by ste mali chcieť vedieť tieto situácie zvládať lepšie.

Predstavujeme Vám univerzitu Vytvárame Bohatstvo, ktorá Vám zaručí, že budete lepšie zvládať problémy na pracovisku, doma aj svoje vlastné. Chceme, aby bol život zábava a ono aj je, keď si uvedomíme, že všetko so všetkým súvisí!

Táto univerzita Vám ukáže ako všetko so všetkým súvisí - ako zdravie ovplyvňuje náš mindset, vzťahy aj príjem. Ako keď ste bez peňazí, ako to negatívne ovplyvňuje naše emócie, psychiku, vzťahy aj zdravie. 

Toto sa naučíte, keď si univerzitu objednáte teraz!

 • Ako sa lepšie postarať o seba a svoje zdravie
 • Ako myslieť a nastaviť dôležitý vzťah k peniazom, ktoré ovplyvňujú všetko okolo nás
 • Odhalíte ako myslia úspešní podnikatelia. Aký je ich výherný mindset?
 • Zistíte ako byť skopojnejší a šťastnejší
 • Ako zlepšiť komunikáciu a odstrániť stres a konflikty
 • Získate presný návod, ako komunikovať s klientom, ktorý povie NIE po celý rok
 • Naučíte sa kompletný podnikateľský, predajný a marketingový systém, ktorý používame
 • Získate prístup na "Týždňový KOUČING", kde Vám zodpovieme otázky, keď Vám bude niečo nejasné
 • Získate prístup na Ranný FOCUS. Pravidelne každé ráno vysielame a motivujeme Vás k úspechu, aby ste dosiahli svoje ciele.
 • Odhalíte mnoho životne dôležitých postupov, pri ktorých si poviete "škoda, že som to nevedel skôr"
 • Nemáte veľa času na vzdelávanie? SKVELÉ! V univerzite nenájdete video dlhšie ako 15 minút! Videá sú krátke, rýchle a výstižné.

A kopu ďalšieho! Univerzita Vytvárame Bohatstvo Vám dá všetko, čo potrebujete vedieť o 5 najdôležitejších bohatstvách v našom živote, aby ste ihneď mohli robiť vylepšenia presne v tom, v čom potrebujete. 

Takže páči sa Vám to čo vidíte? A viete, že je to to, čo potrebujete, aby ste sa mohli naplno živiť predajom? 
Ale máte otázku. Koľko to stojí? 

Dovoľte mi položiť Vám otázku

Vymenili by ste to, že budete mať bohatší život na všetkým úrovniach a žiť sťastný život za 1 kávu denne?

Nerobím si srandu. Ak si objednáte teraz, získate  všetko, čo vidíte na tejto stránke za sumu, ktorú každý mesiac necháte za Vaše stretnutia na káve -  iba za 72€ za mesiac.

Tá cena Vám môže dvihnúť obočie. Môžete sa čudovať, prečo dávame toľko hodnotných vecí za tak malú sumu? 

Je to veľmi jednoduché. Chceme pomôcť čo najviac ľuďom, aby si plnili svoje sny. Keď sa bude dariť Vám, bude sa dariť aj nám. Kěd sa Vám bude dariť, budeme viac spolupracovať a tvoriť. Pretože veríme, že si to nenecháte len pre seba a odporučíte nás ďalej 🙂

Pointa je, že získate SKVELÚ ponuku. A aby toho nebolo málo, získate ešte navyše bonus....

OBJEDNAJTE TERAZ A ZÍSKAJTE
INDIVIDUÁLNU KONZULTÁCIU OD NÁS PRE VÁS

Táto ponuka je úplne úžasná taká aká je! Ale teraz spravíme niečo úplne nečakané a spravíme z tejto ponuky ešte neodolatelnejšiu ponuku pridaním BEZPLATNEJ 1 HODINOVEJ KONZULTÁCIE pre Vás a nastavíme stratégiu šitú na mieru pre Vás, ak spravíte objednávku ihneď!

Toto všetko čo tu vidíte a čítate má hodnotu takmer 15 000€! A vy to môžete získať iba za 72€ mesačne. Preto kliknite na tlačidlo nižšie a zakúpte si toto všetko kým je čas. Pretože ako budeme pridávať nové videá cena bude stúpať! Navyše, kúpou získate aj všetky aktualizácie a nové školenia.

Nemusíte sa ničoho obávať! Ak to nebude podľa Vašich predstáv máte 30 dní na to, aby ste si požiadali o vrátenie peňazí a my Vám ich bez zbytočných otázok do centu vrátime.

Pridajte sa do univerzity hneď teraz a začnite si užívať svoje podnikanie

Kontakt | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Copyright © 2011 - 2022, Pevoni Group, s.r.o.