10X WORKSHOP

na ktorom získate

BIZNIS plán,

ako krok po kroku

10X svoje podnikanie

od svetoznámeho miliardára
Granta Cardoneho

v podaní Petra Voštinára.

10X PRAVIDLO

používajú všetci úspešní ľudia

vedomo alebo nevedomo

Grant Cardone je CEO úspešných spoločností Cardone Enterprises, Cardone Capital. Grant je medzinárodný spíker, podnikateľ a autor Pravidla 10X a tvorca 21 najpredávanejších biznisových programov. Grant Cardone vlastní a riadi 7 privátnych spoločností a portfólio nehnuteľností v hodnote 2,1-miliardy USD. Časopisom Forbes Magazine bol vymenovaný za najlepšieho marketéra, ktorého sa oplatí sledovať.

Grant pracoval a pracuje s malými a veľkými spoločnosťami z Fortune 500 v raste predajov tým, že nachádza prehliadané príležitosti a prispôsobuje predajný proces, aby bol efektívnejší. Pracoval so spoločnosťami ako Google, Sprint, Aflac, Toyota, GM, Ford a tisíce ďalších. Jeho 7 spoločností generuje tržby takmer 100-miliónov amerických dolárov ročne. Je tiež najlepšie predávaný autor kníh podľa New York Times, medzinárodný spíker a je považovaný za top trénera v oblasti predaja a ďalej za top experta na propagáciu cez sociálne siete vo svete.

"ÚSPECH JE VAŠA ÚLOHA, POVINNOSŤ, ZODPOVEDNOSŤ."

-- Grant Cardone

 

MÔŽETE SI ZAKÚPIŤ ZÁZNAM Z WORKSHOPU 10X PODNIKANIE 

Dôvody prečo si kúpiť záznam z workshopu 10X podnikanie:

  • Pomôžeme Vám správne zadefinovať nové 10X ciele, ktoré Vás rýchlejšie dostanú tam kam chcete.
  • Získate podnikateľský plán, vďaka ktorému bude Vaša pozornosť upriamená na správne kroky.
  • Naučíte sa ako prekonať prekážky, ktoré Vám bránia v úspechu.
  • Objavíte postup ako prejsť z nedostatku potenciálnych klientov do nadbytku platiacich klientov.
  • Pochopíte čo je jediná skutočná priorita úspešného biznisu.

...vďaka čomu získate skutočné výsledky!

K ZÁZNAMU ZÍSKATE NAVYŠE

2 bonusové ebooky

v hodnote 30€ ZADARMO

Masívne 10X aktivity

6 pravidiel masívnych činov
4 úrovne aktivity
4 kľúčové spôsoby byť produktívny
Ako začať s 10X
10X Zadanie

10 spôsobov
ako garantovať vašu prosperitu

Dozviete sa čo je prosperita? Ako si dokážete vytvoriť bohatstvo? Urobíte si jasný obraz o prosperite, peniazoch, príjmoch a financiách. Uvidíte ako sa Grant chová k peniazom. A čo pri peniazoch je prioritné. Vyhnete sa pasciam, ktoré na vás číhajú? Čo je pravidlo 40% a do čoho treba investovať.

Zkúpte si záznam z 10X online workshopu

a získate ZADARMO:

  • Prístup do súkromnej FB skupiny
  • 2 bonusové ebooky v hodnote 30€
  • Prístup k novým hodnotným informáciám
  • Pracovný zošit

Kto je
Peter Voštinár

Vyrastal na východe v meste Vranov. Keď mal 21 rokov začal sa zaujímať o investície. Študium vystriedala prax. Pracoval ako burzový maklér. Na starosti mal styk s médiami, rozhovory pre televízie, až nakoniec po 15 rokoch vytrvalej práce zistil, že jeho vášňou nie sú analýzy trhov, ale ľudia a podnikanie v reálnej ekonomike. Je otec dvoch krásnych dievčatiek. Ako pre ne, tak  aj pre klientov chce odovzdať to najlepšie a zanechať dedičstvo - nie len materiálne. Chce ľuďom meniť život, tak ako to bolo umožnené aj jemu.

Peter je spíker, podnikateľ, tréner a coach pre solo podnikateľov, malé a stredne veľké firmy. Má účasť v 8 firmách. Vo väčšine času učí a trénuje predaj vo finančnom, investičnom a realitnom odvetví. Okrem predaja sa špecializuje na marketing a líderstvo. Je prvým držiteľom licencie od Granta Cardoneho na Slovensku a v Čechách. Peter je hrdým členom najväčšej organizácie na svete na rozvoj lídrov s názvom John Maxwell Team. Na Slovensku realizuje charitatívny program Johna Maxwella iChoose, iDo a iLead, ktorým sa deti a mládež vychovávajú líderským princípom založeným na hodnotách ako sú napr. čestnosť, spravodlivosť, charakter, postoj, rozhodovanie atď.

Čo o nás a našich službách povedali klienti...

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video
Včera 4.3.2021 jsem se zúčastnil webináře na zvládání námitek při uzavírání obchodů. Zkušeností s uzavíráním obchodů mám dost, ale tento webinář mi doslova vlil novou krev do žil. Webinář byl hezky připravený a Peter Vostinar dal i konkrétní ukázky z reálného jednání se zákazníkem. Již dnes pár hodin po webináři jsem použil získané informace při prezentaci a uzavřel obchod za 7000€ Váháte, zda máte investovat čas a pár Eur do webináře? Z mé čerstvé zkušenosti můžu jenom doporučit. Děkuji moc Peter Voštinár a Pevoni za to, co a jak děláte.
Radek JiroutPodnikateľ, obchodník
Peter, opravdu skvělý webinář. Je vidět, že jsi udělal kus práce. Nakopáváš lidi myslet jinak než je běžné, ukažuješ jim fígle od Granta Cardoneho. Líbí se mi, že vycházíš z jeho univerzita a předěláváš ji na slovenské prostředí. A super myšlenka hlavně je, že nabízíš doživotní přístup do své univerzity... Za sebe bych rozhodně všem doporučil, aby nezůstali jen u toho webináře a koupili si Tvůj balíček a nechávali se celoročně nakopávat těmi kratšími videi, které na ně čekají. DÍKY za to, co děláš.
Vláďa ValchařPodnikateľ
Naozaj veľmi povzbudzujúce. A tiež informačne prínosné pre život v prosperite. Zdalo sa to na pohľad jednoduché, ale je za tým vidieť množstvo hodín vytrvalej a obetavej práce. A samozrejme aj prežitú skúsenosť v prezentácii. Bola tam veľmi široká aj keď len základná ponuka, predstavenie dôležitej kapitoly v rámci predaja. Štruktúra obsahu bola postupne odhaľovaná.
Peter JančíkSales Representative
Peťo pozbieral tie najlepšie veci od tých najlepších mentorou na predaj a leadership a spojil do super nástrojov. Ja osobe prichádzam na veľa aha momentov a čudujem sa prečo som sa k týmto technikám nedostal už dávno. Cena za kurzy sa mi behom pár týždňov vrátila naspäť, keď som začať používať typy a rady ako ešte lepšie predávať svoje služby.
Martin HesekProsight
Nedávno som sa zúčastnil jedného workshopu na zvládanie námietok od Pevoni. Musím povedať že od tohoto momentu sa na námietky pozerám úplne inak. ( Námietka neznamená NIE ) Námietka je len ďalším krokom v predajnom procese 😉 ako ju zvládnuť????Sleduj stránku Vytvárame Bohatstvo. Kontaktuj odborníkov na obchodný proces a stratégie z Pevoni.👌👌👌
Jozef ŠtrbákCEO Unique corp
Absolvoval som školenie zvládania námietok a napriek tomu, že za moju 11 ročnú prax v podnikaní a obchodu som počul už všeličo, bolo toto školenie pre mňa obohacujúce a stálo za každé Euro. Verím a dúfam, že väčšinu s týchto vedomostí budem schopný aplikovať do svojho biznisu.
Tomáš KollárFinančný poradca
Ďakujem za dnešný webinár. Oslovili ste ma tým, že hovoríte rečou, ktorej rozumiem a preto ma to naštartovalo vrátiť sa z minulých skúseností v prepojení so súčasným myslením a potrieb. Určite mal Peter pravdu, keď povedal, že vytvoriť svoju značku chce čas a nevzdávať sa.
Bibiana HaziorováPodnikateľka
skvelé informácie, super.
Jaroslav AchimSales Representative
Skvelý webinár
Milan TkáčMajiteľ - Fin4You

Podporujeme ľudí v týchto firmách